Донори за життя

це донація нових правил!

banner image

Хто ми?

Громадська організація "Донори за життя", займається підтримуючою та освітньою діяльністю серед жіночого населення України.

Місією громадської організації є підвищення обізнаності жіночого населення щодо питань донації яйцеклітин, забезпечення повної безкоштовної юридичної, медичної та психологічної допомоги донорам, що отримали негативний досвід у програмах донації яйцеклітин та надаємо можливість жінкам брати участь у програмі в перевірених закладах, що зменшує ризики для їх здоров'я.

Візією ГО «Донори за життя» є створення всеукраїнської культури донації яйцеклітин , створення протоколів та реєстрів для забезпечення високого рівня народжуваності серед донорів та реципієнтів яйцеклітин та уникнення будь яких негативних наслідків для донора до, підчас та після програми донації.

Освітницька діяльність:
Нашими завданнями є:
Розвінчування міфів пов’язаних з донацією
Пояснюємо що таке донація та для кого вона.
Створення розуміння хто ці люди, яким допомагає донор
Розтлумачуємо які процеси має донація
Та описуємо чому це безпечно для жіночого здоров'я.

Підтримуюча діяльність:
Ми надаємо підтримку та консультацію жінкам, які вже були в донації і, нажаль, мали негативний досвід щодо програм донації у недобросовісних медичних закладах, агенціях чи у приватних осіб. Ми не рекомендуємо брати участь у таких програмах, та розповідаємо, як не попасти у скрутне становище.

image

Ми для тих, хто:

 • хоче або задумувався про те, щоб стати донором, однак має страхи;
 • хоче стати донором однак не знає з чого почати;
 • хоче підвищити свій соціальний статус
 • хоче покращити своє матеріальне становище
 • мав негативний досвід, потребує будь якої підтримки.
 • брав участь у програмі і хоче продовжувати благородний шлях донора
 • хоче подбати про власне здоров’я та співпрацювати з перевіреними клініками
 • Ви хочете стати донором і шукаєте організацію яка вам допоможе в цьому.

Налагоджена співпраця з численною кількістю лікарів-репродуктологів України дозволяє нам організувати обстеження жінки та підготовку до забору яйцеклітин в найбільш зручній локації для донора.

Після консультації та проведених досліджень ми створюємо індивідуальну і гнучку програму лікування. Ми гарантуємо професійний, компетентний і чуттєвий підхід до кожного нашого пацієнта.

У клініках працює найсильніша команда лікарів і ембріологів, тому ми домоглися високої результативності проведених програм ДРТ. Послужний список наших лікарів - близько 3000 дітей, що з'явилися на світ за допомогою репродуктивних технологій.

image

Більшість наших спеціалістів пройшли стажування в провідних міжнародних клініках.

image

Особливістю нашої діяльності є підтримка жінок під час програм донації, щоб жінки зрозуміли, що саме відбувається з ними під час програми, знайшли відповіді на всі питання, отримали допомогу та підтримку у прийнятті важливих рішень та розвіяли міфи про донацію.

Одним із завдань проекту є ініціювання та проведення просвітницької діяльності серед жіночого населення щодо програми "Донація ооцитів", корисні статті, вебінари, закриті зустрічі і т.д.

З нами Ви будете почуватися впевнено!

 • image

  Закриті чати

 • image

  Аудіокомунікація

 • image

  Переписка

Ми надаємо БЕЗКОШТОВНУ ПІДТРИМКУ ТА КОНСУЛЬТАЦІЮ ТАКИХ СПЕЦІАЛІСТІВ

 • woman
  Психолога
 • Бухгалтера
 • woman & son
  Репродуктолога
 • dna
  Юриста
 • star
  Гінеколога
 • therapevt
  Терапевта

Історії донорів

Аня

Киев, Украина
В клинику я обратилась так, как меня вынудила финансовая ситуация. Решилась очень быстро, так как понимаю людей, которые не могут иметь своих детей. Очень довольна персоналом и координаторами, которые были со мной на связи на протяжении всей программы. Рада , что участвовала в программе. Девочки , не бойтесь и учавствуйте!

Олеся

Хуст, Україна
Я приймала участь в програмі донорство ооцитів. Мені дуже сподобалось відношення до мене. Були вчасні виплати, повертались гроші за проїзд, безкоштовні аналізи. Всі приємні, ввічливі, добре ставились до мене. Хочу ще раз прийняти участь в програмі.

Тетяна

Рівне, Україна
Дуже задоволена співпрацею, а саме тим, що тут дійсно відносяться до кожного з теплом. Дбають про ваше здоров‘я, забезпечують медикаментами. Цікавляться про стан здоров’я, повертають гроші за проїзд і не було проблем з виплатою. Дуже вдячна координаторам та лікарям за чуйність і доброзичливість, та відношення до мене.

Олеся

Львів, Україна
Я приймала участь в програмі донорство ооцитів. Мені все сподобалось. Відносились до мене гарно, все розповідали, щось незрозуміло було - мені все пояснювали. В цілому, я всім задоволена і хочу подякувати всім, що були впродовж програми поряд зі мною.

Олеся

Івано-Франківськ, Україна
Я брала участь в програмі донорів ооцитів. І як би дивно це не звучало, але мені все сподобалося: відмінна клініка; чудовий персонал; які знають свою справу координатори. Коли перший раз їхала в клініку було страшнувато, але співробітники розвіяли всі страхи. Мені все пояснили, все розповіли, сумнівів не залишилось. Я рада, що брала участь в програмі.

Олеся

Дніпро, Украина
Спасибо, всем кто работает в этой организации. Вы делаете огромное дело, помогая семьям. Буду с радостью принимать участие ещё. А по поводу условий, всё было просто великолепно, чудесные врачи и координаторы.

Марія

Мукачево, Україна
Хочу выразить благодарность клинике!
В клинике очень нравится, приятные врачи, грамотный подход, соблюдают этику. В клинике все чисто и честно. Куратор постоянно был со мной на связи, если что-то непонятно я могла позвонить в любое время суток. Во время осмотра объясняют картину, держат в курсе всех событий, все доступно и понятно.
Спасибо Вам огромное, клинику рекомендую. Здесь все честно!!!