Донація яйцеклітин

Головна ціль нашої команди − допомогти бездітній парі відчути всі радощі батьківства і забезпечити донорів гідною винагородою та підтримкою.

banner image

Компенсація донорам за участь в програмі до 1000 €

Що таке донорство яйцеклітин?

Досить часто ми отримуємо такі питання:
Донорство яйцеклітини що це?
Донорство яйцеклітини як відбувається процес?
Яким вимогам має відповідати донор яйцеклітин?
Хто підходить для програми донорства ооцитів?
Чи боляче здавати ооцити?

Донорство яйцеклітини (по−іншому "донація ооцитів") – це процедура, в якій жінки лише за добровільною згодою, оформленою письмово, надають власні яйцеклітини для використання іншими особами при лікуванні непліддя.

image

Хто може стати донором яйцеклітин?

Деякі з основних критеріїв наведено нижче:

  • woman Жінка з приємною зовнішністю (віком від 18 до 29 років) зростом від 158 см, вагою до 80 кг;
  • Психічно здорова жінка
  • woman & son Жінка, у якої є здорова дитина/діти;
  • dna Без спадкових захворювань
  • star Відсутність шкідливих звичок: куріння, алкоголь, наркотики, тощо;
  • document Не має медичних протипоказань до донорства яйцеклітин

Як стати донором яйцеклітини?

Завдяки допоміжних репродуктивних технологій це так само просто, як 1−2−3!

  1. 1.Попередній запис на консультацію та візит

    Що входить у консультацію? Первинне гінекологічне комплексне обстеження та здача відповідних аналізів. Записуватися на прийом потрібно лише при відсутності лактації (не годувати грудьми)! Вас зустріне персональний координатор і надалі проводить на прийом.

    При собі потрібно мати такі документи: паспорт, ідентифікаційний код свідоцтво про народження дитини / дітей свідоцтво про шлюб / розлучення, Ваші дитячі фото (якщо такі є).

  2. 2.Медичне обстеження та стимуляція

    У клініці Ви проходите первинний огляд, ультразвукову діагностику, під час консультації гінеколога здаєте необхідні аналізи. За допомогою яких відразу після проходження обстеження лікар повідомить Вам про можливість участі в програмі «донорство яйцеклітин». А вже безпосередньо після циклів донора і проводиться процедура стимуляції.

    Медичні обстеження і аналізи для кандидатів донорства яйцеклітини проводяться БЕЗКОШТОВНО!

  3. 3.Забір ооцитів та грошова компенсація

    По завершенню протоколу стимуляції овуляції спеціалісти приступають до пункції (забір яйцеклітин у донора ооцитів) під контролем УЗД. Пункція виконується тільки кваліфікованими та досвідченими лікарями відділення. Процедура проходить під загальним знеболенням.

    Далі Ви отримуєте грошову винагороду!

Як відбувається донорство яйцеклітини?

  1. Стимуляція овуляції

    image

    Донору вводять лише сертифіковані та зареєстровані препарати, які в результаті своєї дії стимулюють ріст і дозрівання яйцеклітин в яєчниках жінки. Для оцінки зростання і розмірів фолікулів у матці жінки кожні 2−3 дні проводиться контрольне УЗД стимуляції яєчників.

  2. Пункція яєчників

    image

    Пункція (забір) дозрілих яйцеклітин – це 100% безболісна процедура, яка проводиться під загальним наркозом. І вже за кілька годин жінка−донор може покинути клініку і повернутися додому. Пункція проходить під контролем УЗ−датчика і триває близько 10−15 хвилин

Подаруйте людям справжнє щастя ставши донором яйцеклітини!

image

Ви допомагаєте жінкам, які:

  • Не мають яєчників або ж яєчники не можуть належно функціонувати зважаючи на вік або яку−небудь хворобу;
  • Не мають змоги завагітніти і народити через низьку якість власних яйцеклітин;
  • Ризикують передати дитині генетичні захворювання через власні генетичні порушення.

У сучасному світі є багато жінок, які проходять нелегкий шлях лікування безпліддя. Донорство ооцитів — майже єдиний шанс для них відчути диво народження дитини. Лікарі здатні зробити неймовірне та створити нове життя сучасною технологією ЕКЗ з допомогою саме Ваших донорських яйцеклітин! Також Ви гарантовано отримаєте належну винагороду, оскільки ми цінуємо Ваше рішення стати донором ооцитів та бажання допомогти іншим майбутнім батькам по всьому світу! Перш за все, Ви повинні розуміти, що остаточне рішення має бути обґрунтованим, але звернувшись до нас − Вам не доведеться хвилюватися ані хвилини, адже ми візьмемо на себе всю відповідальність за якість медичного процесу.

Компенсація донорам за участь в програмі до 1 000 €

Гарантії

  • woman

    Конфіденційність

    Ми надаємо можливість повної анонімності для донора яйцеклітин.
  • Гарантія виплати

    У день забору яйцеклітин донору виплачується компенсація.
  • woman & son

    Безкоштовні медичні послуги

    Здачу всіх тестів та обстежень оплачує тільки клініка.
  • woman & son

    Законність

    Проведення програм донорства ооцитів в Україні − законно. Порядок проведення процедури регулюється наказом № 787 МОЗ України , від 09.09.2013

Локації

  • Україна

    Дніпро Київ Чернівці Запоріжжя Івано-Франківськ Хмельницький Ужгород Львів Ірпінь Луцьк Тернопіль
  • Португалія

    Лісабон
  • Грузія

    Тбілісі Батумі
  • Словаччина

    Братислава Кошице
  • Албанія

    Тірана
  • Філіппіни

    Маніла
image

Хочу стати донором яйцеклітин (ооцитів)

Якщо Ви вирішили записатися на консультацію у програмі донорства ооцитів або у Вас виникли додаткові питання, будь−ласка, звертайтеся до нас за допомогою та заповніть дану контактну форму. Як тільки контактні дані будуть отримані, координатор клініки зв'яжеться з Вами найближчим часом.

Ім’я та Прізвище
Телефон
Населений пункт
Region

FAQ: Поширені запитання про донорство яйцеклітин

  • Хто потребує донорські яйцеклітини?

    Програма донації яйцеклітин є єдиною можливістю для деяких жінок мати власних дітей. ЕКЗ з донорськими яйцеклітинами та стимуляція яєчників відбуваються в тих випадках, коли не існує медичного або хірургічного методу, що дозволяє подружжю зачати здорову дитину та відчути радість материнства.

  • Скільки триває програма?

    Всього 5 - 6 візитів до клініки.
    За Вами буде закріплений координатор клініки, який відповість на всі питання, що у вас можуть виникати, як перед участю в програмі донорства, так і під час.
    Координатор також планує разом з Вами запис на прийом та нагадує про всі візити до клініки, консультує як потрібно готуватися до здачі аналізів, тобто надає максимальну інформаційну підтримку.

  • Донорство яйцеклітин - це боляче?

    Ні! Процес взяття донорських яйцеклітин відбувається під короткочасною внутрішньовенною анестезією, тому для донора абсолютно невідчутний.

  • Скільки разів можна бути донором яйцеклітини?

    В Україні жінка може брати участь в програмі донорства яйцеклітин до 8 разів. Але варто робити перерву між програмами, яка має бути щонайменше 3 місяці, і насамперед відштовхуватися від стану здоров'я донора.

  • Коли повторно можна взяти участь в програмі донорства яйцеклітини?

    Між програмами повинно проходити не менше ніж 3 місяці. За цей період цикл жінки донора відновлюється як раніше і можна пробувати вступати в програму повторно. Варто враховувати, що можливість участі в програмі - індивідуальна, залежить від віку, стану Вашого здоров'я.

  • Чому має бути припинено грудне вигодовування (лактація)?

    Під час грудного вигодовування в організмі жінки виробляється гормон пролактин, який буде заважати дозріванню яйцеклітин. Тому у потенційного донора повинна бути остаточно припинено лактація, відповідно в цей час неможлива програма донації ооцитів (донація яйцеклітин).

  • Яке комплексне обстеження потрібно для участі в програмі донорства ооцитів?

    Відвідавши вперше нашу клініку потенційний донор пройде трансвагінальне обстеження органів малого тазу - це ультразвукове дослідження, що дає змогу оцінити загальний стан жіночих органів, оваріальний резерв яєчників (чи достатня кількість антральних фолікулів для програми донорства яйцеклітин) та визначити, хто може стати донором яйцеклітини. Якщо заключення лікаря задовільне, потенційний донор здає кров для загального обстеження, а саме: загальний аналіз крові, аналізи на наявність різноманітних інфекцій та вірусів таких як СНІД, сифіліс, гепатити, торч-інфекції та ін., складних генетичних захворювань, результати останніх ми очікуємо найдовше - 4-5 тижнів. Протягом цього періоду жінка буде мати ще додаткове консультування та обов’язковий запис на прийом до психолога, терапевта та гінеколога. А вже після цього жінка може піти в програму - донація яйцеклітин.

  • Коли потенційний донор ооцитів може отримати компенсацію?

    Донор отримує компенсацію в день забору яйцеклітин.Також в цей день ми відшкодовуємо всі транспортні витрати.

  • Які бувають ускладнення для жінок у програмі донації?

    Донація ооцитів - це доволі вивчена тема лікарями-репродуктологами в Україні та Світу загалом, в сфері репродуктивної медицини. Лише наші лікарі мають досвід роботи з донорами яйцеклітин та лікуванням безпліддя більше, як 15 років.Через те можна говорити скоріше про версію максимального уникнення та можливості профілактики ускладнень, ніж про їх виникнення. Наука давно зробила крок вперед відносно застосування новітніх методів стимуляції яєчників, використання сучасних, перевірених сертифікованих препаратів та всестороннього розвитку своїх клінічних спеціалістів.Через це відсоток виникнення ускладнень в програмах стимуляції є зведений до 0.

  • Чи є вплив шкідливих звичок донорів на результати?

    Так, шкідливі звички впливають на програму стимуляції жінки донора та знижують ймовірність успішного забору яйцеклітин.

  • Коли можна вагітніти після участі у програмі?

    Планувати свою власну вагітність жінка-донор може одразу на другий місяць після забору донорських ооцитів. Жінку обов’язково протягом 10-14 днів профілактично навідується до лікаря, який надасть всі необхідні рекомендації та проконсультує з приводу майбутнього зачаття.

  • Чи шкідливі для здоров’я програми донації ооцитів?

    Ми вирішили присвятити вебінар цій темі: "Як донація яйцеклітин впливає на моє здоров’я?". Ви можете переглянути його у нашому блозі.
    Наш лектор - лікар акушер-гінеколог, репродуктолог Покровенко Дар‘я розповість про: 1)обстеження перед програмою та виявлення протипоказань до участi; 2) стимуляція суперовуляцii - всi вiзити до лiкаря, головне про менструальний цикл; 3) пункція яєчників та вiдновлення, контрацепцiя та планування вагiтностi пiсля донацiї.

  • Чому програма донорства не приймає жінок із зайвою вагою?

    Надмірна надлишкова вага є протипоказом для участі в програмі донації яйцеклітин. Як дефіцит, так і надлишок ваги негативно впливає на репродуктивні функції організму, а також на якість яйцеклітин.

  • Чи залишиться моя особа анонімною?

    Конфіденційність − Ми надаємо можливість повної анонімності для жінки донора.

  • Чи можна здавати яйцеклітини, якщо у мене немає власних дітей?

    Можна в країнах, де це дозволено законодавством.

  • Я наберу вагу після того, як стану донором?

    Програма донації яйцеклітин і гормональна стимуляція не підвищують можливість набрати надлишкову вагу.

  • Чому не можна стати донором після 30-річного віку?

    У жінок після 30 років погіршується якість яйцеклітин. У зв’язку з цим в результаті програми донації ооцитів з неякісних донорських яйцеклітин лікарі мають підвищений ризик отримати неякісні ембріони. Також знижується з віком оваріальний запас жінки, зростає ризик хромосомних аномалій і мутацій в статевих клітинах.

  • Яка вірогідність народження здорових дітей?

    Вірогідність народження здорових дітей дуже висока. Крім науково доведених фактів, діти народжені внаслідок проведення екстракорпорального запліднення, слід враховувати те, що такий спосіб зачаття показує реальні результати. Впродовж вже багатьох років народилося багато дітей після ЕКЗ і вони нічим не відрізняються від звичайних малюків.

  • Хто не може бути донором яйцеклітини?

    Важливою умовою донорства яйцеклітин є відсутність в анамнезі вад серця або генетичних захворювань. Також донор яйцеклітин не повинен мати шкідливих звичок, оскільки це може вплинути на здоров'я майбутньої дитини. Донорами ооцитів не можуть бути жінки, які протягом життя перенесли операції або серйозні захворювання.