Донація яйцеклітин

Наша ціль - допомогти забезпечити донору гідну винагороду, підтримку та допомогти бездітній парі відчути щастя батьківства.

banner image
Компенсація за участь в програмі до 1000 €

Що таке донорство яйцеклітин?

Досить часто жінки задають питання:
Донорство яйцеклітини що це?
Донорство яйцеклітини як відбувається процес?
Хто може стати донором?
Яким вимогам має відповідати донор яйцеклітин?

Донорство яйцеклітини (або по-іншому "донація ооцитів") - процедура, в якій жінки за добровільною згодою, оформленою письмово, надають власні яйцеклітини для використання іншими особами при лікуванні непліддя.

image

Хто може стати донором яйцеклітин?

 • woman Жінка з приємною зовнішністю (від 19 до 29 років) зростом від 158 см, вагою до 80 кг.
 • Психічно здорова жінка
 • woman & son Жінка, у якої є здорова дитина/діти (для України) та жінка яка може не мати дітей (для Словаччини)
 • dna Без спадкових захворювань
 • star Без шкідливих звичок: куріння, алкоголь, наркотики
 • document Не має медичних протипоказань до донорства яйцеклітин

Як стати донором яйцеклітин?

Це так само просто, як 1-2-3!

 1. 1.Запис на консультацію та візит

  Запис на первинне гінекологічне обстеження і здачу аналізів.  Записуватися на прийом потрібно при відсутності лактації (не годувати грудьми).  Вас зустрічає персональний координатор і проводить на прийом.

  При собі потрібно мати такі документи: паспорт, ідентифікаційний код свідоцтво про народження дитини / дітей свідоцтво про шлюб / розлучення (якщо є) Ваші дитячі фото.

 2. 2.Медичне обстеження та стимуляція

  У клініці Ви проходите первинний огляд, ультразвукову діагностику, консультацію генетика здаєте необхідні аналізи. Після проходження обстеження лікар дає висновок про можливість вашої участі в програмі донорство яйцеклітин та проводиться стимуляція.

  Медичні обстеження і аналізи для кандидатів в донори ооцитів проводяться безкоштовно.

 3. 3.Забір ооцитів та грошова компенсація

  По завершенню протоколу стимуляції овуляції відбувається пункція (забір яйцеклітин у донора ооцитів) під контролем УЗД. Пункція виконується кваліфікованими та досвідченими лікарями відділення. Процедура проходить під загальним знеболенням.

  Здійснюється грошова компенсація.

Як проходить програма донації яйцеклітин?

 1. Стимуляція овуляції донора яйцеклітин

  image

  Донору вводять сертифіковані та зареєстровані препарати які стимулюють ріст і дозрівання яйцеклітин в яєчниках жінки. Для оцінки зростання і розмірів фолікулів кожні 2-3 дні проводиться контрольне УЗД.

 2. Пункція яйників

  image

  Пункція (забір) дозрілих яйцеклітин - безболісна процедура, яка проводиться під загальним наркозом. Через кілька годин жінка-донор може покинути клініку і повернутися додому. Пункція проходить під контролем УЗ-датчика і триває близько 10-15 хвилин.

Ви можете стати донором яйцеклітини і подарувати подружній парі справжнє щастя.

image

Ви допомагаєте жінкам, які:

 • не мають яйників або яйники не функціонують зважаючи на вік або яку-небудь хворобу;
 • не можуть завагітніти через низьку якість власних яйцеклітин;
 • ризикують передати дитині генетичні захворювання через власні генетичні порушення.

У сучасному світі є багато жінок, які проходять нелегкий шлях лікування безпліддя. Донорство ооцитів — майже єдиний шанс для них відчути диво народження дитини. Лікарі здатні зробити неймовірне та створити нове життя сучасною технологією екз з допомогою саме Ваших донорських яйцеклітин! Також Ви гарантовано отримаєте належну винагороду, оскільки ми цінуємо Ваше рішення стати донором ооцитів та бажання допомогти іншим майбутнім батькам по всьому світу! Перш за все, Ви повинні розуміти, що остаточне рішення має бути обґрунтованим, але звернувшись до нас − Вам не доведеться хвилюватися ані хвилини, адже ми візьмемо на себе всю відповідальність за якість медичного процесу.

Компенсація за участь в програмі до 1000 €

Гарантії

 • woman

  Конфіденційність

  Участь донора яйцеклітин в програмі анонімно
 • Гарантія виплати

  У день забору яйцеклітин донору виплачується компенсація
 • woman & son

  Безкоштовні медичні послуги

  Здачу всіх тестів та обстежень оплачує клініка
 • woman & son

  Законність

  Проведення програм донації ооцитів в Україні законно. Порядок проведення процедури регулюється наказом № 787 МОЗ України, від 09.09.2013

Локації

 • Україна

  Дніпро Київ Чернівці Запоріжжя Івано-Франківськ Хмельницький Ужгород Львів Рівне Луцьк Тернопіль
 • Португалія

  Лісабон
 • Грузія

  Тбілісі Батумі
 • Словаччина

  Братислава
 • Албанія

  Тірана
 • Філіппіни

  Маніла
image

Хочу стати донором яйцеклітин (ооцитів)

Якщо Ви вирішили записатися на консультацію у програмі донорства ооцитів або у Вас виникли додаткові питання, будь−ласка, звертайтеся до нас за допомогою та заповніть дану контактну форму. Як тільки контактні дані будуть отримані, координатор клініки зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Ім’я та Прізвище
Телефон
Населений пункт
Region

FAQ: Поширені запитання про донорство яйцеклітин

 • Хто потребує донорські яйцеклітини?

  Донорські яйцеклітини є єдиною можливістю для деяких жінок мати власних дітей. Це відбувається в тих випадках, коли не існує медичного або хірургічного методу, що дозволяє подружжю зачати здорову дитину та відчути радість материнства.

 • Донорство яйцеклітин - це боляче?

  Ні! Процес взяття яйцеклітин відбувається під короткочасною внутрішньовенною анестезією, тому для донора абсолютно невідчутний.

 • Скільки разів можна стати донором яйцеклітин (ооцитів)?

  Жінка може брати участь в програмі донорства яйцеклітин до 8 разів. Але між програмами повинно проходити не менше ніж 3 місяці. За цей період цикл відновлюється як раніше і можна пробувати вступати в програму повторно. Варто враховувати, що можливість участі в програмі - індивідуальна, залежить від віку, стану Вашого здоров'я.

 • Чому має бути припинено грудне вигодовування (лактація)?

  Під час грудного вигодовування в організмі жінки виробляється гормон пролактин, який буде заважати дозріванню яйцеклітин. Тому у потенційного донора повинна бути остаточно припинено лактація, відповідно в цей час неможлива донація ооцитів (донація яйцеклітин).

 • Які необхідні обстеження для участі у програмі донації яйцеклітин?

  Відвідавши вперше нашу клініку потенційний донор пройде трансвагінальне обстеження органів малого тазу-це ультразвукове дослідження, що дає змогу оцінити загальний стан жіночих органів та оваріальний резерв яйників (чи достатня кількість антральних фолікулів для програми донорства яйцеклітин). Якщо заключення лікаря задовільне, потенційний донор здає кров для загального обстеження, а саме: загальний аналіз крові, аналізи на наявність різноманітних інфекцій та вірусів таких як СНІД, сифіліс, гепатити, торч-інфекції та ін., складних генетичних захворювань, результати останніх ми очікуємо найдовше - 4-5 тижнів. Протягом цього періоду жінка буде мати ще додаткове консультування та огляд психолога, терапевта та гінеколога. А вже після цього жінка може піти в програму - донація яйцеклітин.

 • Коли потенційний донор може отримати компенсацію?

  Донор отримує компенсацію в день забору яйцеклітин.Також в цей день ми відшкодовуємо всі транспортні витрати.

 • Які бувають ускладнення для жінок у програмі донації?

  Донація ооцитів - це доволі вивчена тема лікарями-репродуктологами в Україні та Світу загалом, в сфері репродуктивної медицини. Лише наші лікарі мають досвід роботи з донорами яйцеклітин та лікуванням безпліддя більше, як 15 років.Через те можна говорити скоріше про версію максимального уникнення та можливості профілактики ускладнень, ніж про їх виникнення. Наука давно зробила крок вперед відносно застосування новітніх методів стимуляції яйників, використання сучасних, перевірених сертифікованих препаратів та всестороннього розвитку своїх клінічних спеціалістів.Через це відсоток виникнення ускладнень в програмах стимуляції є зведений до 0.

 • Коли можна вагітніти після участі у програмі донації?

  Планувати свою власну вагітність жінка-донор може одразу на другий місяць після забору донорських ооцитів. Жінку обов’язково протягом 10-14 днів профілактично оглядає лікар, який надасть всі необхідні рекомендації та проконсультує з приводу майбутнього зачаття.

 • Чому можна стати донором тільки до 30 років?

  У жінок після 30 років погіршується якість яйцеклітин. У зв’язку з цим в результаті програми донації ооцитів з неякісних донорських яйцеклітин лікарі мають підвищений ризик отримати неякісні ембріони. Також знижується з віком оваріальний запас жінки, зростає ризик хромосомних аномалій і мутацій в статевих клітинах.

 • Чому програма донорства не приймає жінок із зайвою вагою?

  Надмірна надлишкова вага є протипоказом для участі в програмі донації яйцеклітин. Як дефіцит, так і надлишок ваги негативно впливає на репродуктивні функції організму, а також на якість яйцеклітин

 • Я наберу вагу після участі в програмі донорства?

  Після донорства ооцитів можливість набрати надлишкову вагу не підвищується

 • Чи є вплив шкідливих звичок донорів на результати?

  Так, шкідливі звички впливають на програму стимуляції та знижують ймовірність отримання якісних яйцеклітин.