Відгуки донорів яйцеклітин

banner image

ГО "Донори за життя" надає можливість ознайомитися з більш детальною інформацією про донорство яйцеклітин від жінок, які вже пройшли цей процес і хочуть поділитися своїм досвідом. Ми щиро вдячні нашим донорам за їхнє виявлене бажання допомогти іншим людям втілити мрію про батьківство.

Для багатьох жінок це може бути незвичною та хвилюючою подією, тому необхідно мати доступ до правдивої інформації та підтримки. Відгуки про донорство яйцеклітин − це історії успіху та рішучості, що надихають нашу команду та майбутніх донорів!

Ми пишаємося нашими донорами, та сподіваємося, що їхні історії зможуть допомогти Вам бути впевненими у власному рішенні.

image

Аня, 25р.

Дніпро, Україна
Я не замислюючись погодилася стати донором. По-перше, це шанс для бездітних сімей отримати своє довгоочікуване щастя. Донація абсолютно безпечна для організму жінки, все проходить під пильним наглядом лікаря, беруться всі доступні аналізи що на наш час дуже важливо - до речі все безплатно, що також є великим плюсом.
Завжди рада повертатися в клініку, тому що впевнена в компетентності лікуючого персоналу. І знаю, що моя маленька співучасть принесе комусь неймовірну радість і щастя!

Василина, 26р.

Миколаїв, Україна
Якось мені на очі потрапило оголошення програма «Донація ооцитів». Я довго вагалась, читала відгуки в інтернеті, радилась з чоловіком. От і я наважилась відверто кажучи було дуже страшно, але в клініці настільки привітний персонал, що я себе відчувала як дома.
Коли повернулась додому після першої програми і подивилась на двох своїх чудових діток, я зрозуміла, що це дуже гарна і хороша справа. Я рада, що вже дуже скоро ця пара буде також пригортати до себе свого малюка та відчувати запах, чути дихання та стукіт маленького сердечка.

Ольга, 28р.

Дубляни, Україна
Я була донором 4 рази і нічого поганого в тому нема: зі здоровʼям все добре, хороший персонал, дбають, щоб донор не відчував дискомфорту. Якщо не буде донорів, то деякі пари, які не можуть по стану свого здоровʼя мати дітей, не пізнають щастя материнства. Тому не треба боятись, бо для них це, можливо, останній шанс мати дитинку.
Я всіх, хто має можливість, прошу не боятись, а допомогти бездітним сімʼям отримати можливість на щастя і повноцінну сімʼю.

Вікторія, 22р.

Київ, Україна
Дуже задоволена співпрацею!!! Ввічливі працівники організації, які завжди готові допомогти 24/7. Особливо теплі і довірливі відносини з дівчатами, з якими постійно кумунікую - Гульнара і Ріта - Ви найкращі!!!
Це той випадок, коли повністю довіряєш і покладаєшся на людей, бо знаєш, що разом працюєте для досягнення найкращих результатів! Програма відбувається швидко, зрозуміло і справедливо. Неодноразово співпрацюю з Вами щодо донації і хочу Вам щиро подякувати! Ви робите велику справу!!

Марія, 23р.

Львів, Україна
Я брала участь у програмі донорства ооцитів уперше, випадково натрапила в інтернеті на оголошення та вирішила спробувати. Пройшла безкоштовне повне обстеження. В ході програми агентство вело планування всіх моїх зустрічей та обстежень, завжди були ввічливі та уважні та завжди обирали зручний час. Все було невимушено та спокійно.
Клініка – дуже хороша, лікарі – професіонали, люб'язний персонал. Хороші координатори, які все підкажуть і дадуть відповідь на будь-яке запитання. Винагороду я отримала наприкінці програми, вчасно, як і було домовлено.
Враження від співпраці з агентством та клінікою у мене залишилися найпозитивнішими.

Катерина, 27р.

Чернівці, Україна
Шалено рада, що погодилася)
Це не лише шанс допомогти, а й можливість відпочити. Все було дуже круто) Готель дуже гарний.
У клініці, лікарі та медсестри (у них золоті руки, адже мені катетер з першого разу поставили тільки вони!) великі професіонали! Окреме дякую Гульнарі! Вона була з нами скрізь.
Возила нас на море. Ми виходили гуляти, дивилися місто.
Було дуже весело та комфортно)
Величезне спасибі! Якщо буде можливість поїхати ще раз, погоджуся не замислюючись!

Олена, 29р.

Полтава, Україна
Хочу висловити велику подяку за таку нагоду! Моя перша подорож за кордон завдяки програмі донації!
Все просто ідеально, незважаючи на те, що спочатку були сумніви.
Подбали про трансфер з аеропорту, були чудові апартаменти в самому центрі, світлі та просторі з чудовим виглядом. Ми куштували національну кухню, багато гуляли вечорами, пили чудову каву і їли дуже смачне морозиво.
Окрема подяка, що нас ніхто не кидав, з нами завжди була лікар, яка була з нами навіть від початку і до кінця пункції! Ми завжди були під наглядом. Чудово, що була можливість і погуляти, подивитись місто та відпочити після пункції. Не треба було нікуди не поспішати, ми побували на Адріатичному морі, я 5 років не могла потрапити на море!
Лікарі клініки професіонали своєї справи, ввічливі та доброзичливі!
Мені дуже сподобалася подорож. Це найкраще, що могло бути. Все було продумано до дрібниць, а головне, що ти ні про що не турбуєшся! Я дуже вдячна за надану можливість! Це чудово, що ти можеш зробити щасливою якусь родину і побачити світ! Ви просто нереальні, що даєте таку можливість!

Марія, 22р.

Дрогобич, Укарїна
Я була донором яйцеклітини. Дуже вдячна лікарям та кураторам за підтримку впродовж усього часу.
Зі мною були на звʼязку 24/7, все пояснювали і розказували, відповіли на усі мої питання. Дуже задоволена і надіюсь на подальшу співпрацю.

Наталія, 24р.

Луцьк, Україна.
Вже вдруге переконуюсь, які в нас чудові лікарі, які вони професіонали. Я дуже рада, що змогла допомогти якійсь сімʼї та вдячна сучасним лікарям. Координатори супер, завжди на зв'язку і все добре пояснюють, якщо виникли питання.
Дякую Вам за Вас.

Діана, 20р.

Луцьк, Україна.
Я проходила програму донації ооцитів у місті Дніпро. Я залишилась повністю задоволена. Висококваліфіковані спеціалісти, душевні координатори, які на звʼязку 24/7, завжди раді допомогти)
1 великий плюс клініці за те, шо вони піклуються про здоровʼя донора після пункції) 10 балів з 10)

Інна, 25р.

Кривий Ріг, Україна.
Хочу подякувати вам за програму донації яйцеклітин, я щиро вдячна лікарям Ріті і Гульнарі, що вибрали мене та допомогли в такий нелегкий час. Чесно переживала трішки, але сумнівів не було. Програма тривала недовго, все було добре. Ввійшли в моє положення, щоб я не їздила так далеко у Львів кожен візит. Тому клініка та координатор Ріта та Вікторія були на звʼязку, огляд проводився вчасно. Аналізи та решта в іншій клініці, з якою співпрацюють - це дуже зручно. Також я звітувалася по своєму бажанні з уколами по відеозвʼязку, щоб все було добре, бо переживала. Але Ріта навчила мене та пояснила.
Сама пункція була у Львові, багато часу не зайняла. Також була ще професійна фотосесія по місту Львів - емоції не передати) Але я рада, що все було в Україні, тому що за кордон не планувала їхати. Кошти мені за дорогу за кожен візит повернули, та грошову винагороду, про яку домовилися, виплатили. Я рада була допомогти, і хочу сказати велике дякую усім, хто був зі мною під час програми: ви дуже щирі та відкриті люди з Великої Літери. З великим задоволенням повернуся до вас ще раз. Гарних вам та приємних днів і мирного неба над головою.

Вероніка, 21р.

Ужгород, Україна.
Пройшла програму в Словаччині, комунікація координатора зі мною була хороша і роз’яснення були розгорнутими. Усі мої страхи розвіялись, тому що все було узгоджено з лікарями. Починають програму лише після усіх результатів тестів. Лікарі мені сподобались, доброзичливі, до кожного підхід, звичайно, індивідуальний) Окрема подяка координатору Інні за підтримку!
Також для мене було дуже важливо і самій впевнитись, що моє здоров’я може дозволити допомогти ще комусь. Загалом, я рада допомогти сім’ї, яка не може самостійно завагітніти.

Детальніше