Блог

Знайди відповіді на питання, що тебе
турбують!

banner image
logo site

“Донори за життя” - Донація нових правил

Що це означає? Як це розуміти? Що є донацією нових правил? Чим вона унікальна?

На ці та інші питання ми відповімо під час вебінару разом з нашим спікером – Дорофеєвою Уляною Сергіївною (Медичний директор банку ооцитів OVOGENE, спеціаліст з ЕКО, гінеколог, репродуктивний ендокринолог).

Донація нових правил - це основна місія, з якою ми йдемо, як громадська організація, і завдяки цій місії ви зможете почувати себе безпечно в якості донора!

Важливо не цуратись донації ооцитів. Це так само благородно і важливо, як донор крові чи органів (вони рятують життя інших), а донор ооцитів допомагає дати нове життя. І це не менш важливо, адже мільйони людей по всьому світу не можуть мати дітей.

Вебінар проходить у форматі питання - відповіді, завдяки чому ми можемо висвітлювати проблеми непліддя (всесвітня статистика тих, хто потребує донорських ооцитів, особливості роботи з реципієнтами (тими, хто шукає яйцеклітини).

У відео ми розглядаємо питання сприйняття суспільством донорів, в тому числі і яйцеклітин.

Відповідаємо, що робити, якщо ви зіштовхнулись з недобросовісними клініками, невдалими донаціями чи шахраями.

Ділимось нашими засадами, адже ми в собі поєднуємо рекрутинг донорів та піклування про кожного нашого донора і хочемо піклуватись про донорів загалом, почути донорів!

Про це та більше, ви зможете почути у відео.